HAKKIMIZDA

BİZ
KİMİZ?

MT Makina ekonomik ve mühendislik hesaplarına uygun olarak yenilikçi çözümler sunmaktadır.
https://mtmakina.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/myhak23-1-320x115.png
HAKKIMIZDA

MT Makina, sahip olduğu gücünü alanında ki 20 yılı aşkın tecrübesinden, profesyonel kadrosundan ve makine mühendisi olan kurucusundan almaktadır. Geri dönüşümün en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız, tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içindedir. Bu sayede doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Tecrübeli kadromuz çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makina parkuru ile sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MT Makina, müşterilerine en iyi çözümü, en kısa sürede sunmak için gerekli insan kaynağı, altyapı, donanım ve yazılım teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Kendini sürekli geliştiren, dinamik ve özgün bir çözüm ortağı olma adına kurulmuş olup, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve kaynakların değerini artırmak için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İmalat, üretim, Hizmet, Kamu, Gıda, Elektrik, Elektronik, Mühendislik ve İmalat çözümlerine ihtiyaç duyulan bütün sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Firmamız parçalama, kırma, öğütme, presleme, yakma makineleri ve geri dönüşüm tesisleri üretmektedir. Ürettiğimiz teknolojiler ile atıklarınızın hacmini küçülterek tekrar kullanımını sağlayıp veya enerjiye dönüştürüp sizlere yenilikçi çözümler sunarak çevre duyarlılığı ile ilgili tüm sektörlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

MİSYONUMUZ

Temel misyonumuz, hızla ve yenilenerek gelişen dünyamızda üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Firmamızın felsefesi müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atarak, dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır. Gelinen noktada MT ailesi adı, kaliteli ürünler, müşteri merkezli pazarlama, satış sonrası servis ve kesintisiz gelişme ile birlikte anılmaktadır.

VİZYONUMUZ

MT olarak, Geri dönüşüm sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki boşluğu doldurmaktır. Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi ön plana çıkaran, sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma olmaktır. Sürekli gelişim bilinciyle, kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

YÖNETİM KURULUMUZ

https://mtmakina.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/muslim-baglica-800x640.png
GENEL MÜDÜR

Müslim BAĞLUCA

Müslim Bağluca, kurucusu olduğu Mt Makina Geri Dönüşüm Sistemleri Ltd.şti firması ile sektörün öncü markalarından biri olmuştur. Yaklaşık 20 yıl önce geri dönüşüm sektörünün ilk başlangıç dönemlerinde Mt Makina’yı kurarak sektöre girmeye karar vermiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisi olan Müslim Bağluca sektörde gerçekleştirdiği başarıları ile birçok projeye imza atarak MT Makina’yı bugünlere kadar büyüterek taşımıştır.

https://mtmakina.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/hacer-emine-800x640.png
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Hacer Emine Soydan

Uzun zaman finans sektöründe çalışan Hacer Emine Soydan sektör değiştirerek Mt Makina bünyesinde yıllar önce çalışmaya başladı. Satış müdürü olarak başladığı görevine Genel Müdür yardımcısı olarak devam etmektedir.
Şirketin büyüme trendinde birçok başarılara imza atan Hacer Soydan Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur.

HEDEFLERİMİZ

Çevreci Endüstri, İlkeli Üretim Teknolojisi ile MT Makina