https://mtmakina.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/yb-kapak.jpg
PRES MAKİNALARI

YB YATAY BALYA PRES MAKİNALARI

• Otomatik tel bağlama ünitesi
• Kompakt ve sağlam tasarım
• PET patlatma makinesi (Opsiyonel)
• Güçlü sıkıştırma sistemi
• Sürekli besleme ile kesintisiz çalışma
• PLC ile kontrol edilebilme

Hacimli atıklarınızı preslemek için, tam otomatik YB Yatay Balya Presi;
Tam otomatik YB Serisi Yatay Balya Preslerimiz, atık kağıtları kompakt balyalara sıkıştırmak için kullanılan makinelerdir. Balya preslerimiz, atık yığınlarının hacmini azaltarak, hacimli ambalaj malzemelerinin sahada kapladığı değerli yerden tasarruf etmenizi sağlar. Kullanım alanları, İmalatçı, lojistik, merkezi depolar, kağıt endüstrisi, matbaalar ve geri dönüşüm şirketlerini içermektedir. Yatay Balya Presimiz, hurda kağıtlar, kartonlar, karton kutular, oluklu kağıtlar, plastikler, alüminyum kutuları, otomobil lastikleri, metal kutular vb. gibi atıkları kolayca balyalar.

Genel olarak, Yatay Balya Presi modelleri oldukça esnektir. Otomatik Yatay Balya Presi, Kağıt Balya Presi, Hurda Balya Presi, Metal Balya Presi, Hurda Metal Balya Presi, Hurda Kağıt Balya Presi, Hurda Karton Balya Presi, Yatay Balyalama Presi, Otomatik Yatay Balyalama Presi, Yatay Balya Pres Makinası, Yatay Balya Pres Makinesi, Otomatik Yatay Kağıt Balya Pres Makinesi, Hurda Kağıt Balyalama Makinesi, Hurda Lastik Balya Makinesi gibi çok daha fazla farklı geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir.

Tam otomatik YB Yatay Balya Presleri avantajları;
YB Serisi Yatay Balya Presi, özellikle geniş alana ve yüksek işleme talebine sahip olanlar, geri dönüşüm toplayıcıları ve kağıt üreticileri için uygundur. Atık malzemeyi beslemek için yatay balya pres makinesinin ortasında bir hazne mevcuttur. Yatay Balyalama Presi farklı taleplere göre özelleştirilebilir ve ihtiyacınıza göre balya boyutunu istenilen uzunluklarda yapabilirsiniz. Ayrıca hava siklondan besleme, konveyör veya manuel besleme türü gibi farklı besleme türlerini seçebilirsiniz.

Sürekli çalışma için tasarlanmış tam otomatik yatay balya presleri;
Tam otomatik yatay balya preslerimiz, ekstra ağır hizmet tipi konstrüksiyon ile yapılmış büyük boyutlu bir geri dönüşüm makinesidir. Balyalamak için büyük miktarda atık malzemeye sahip geri dönüşüm tesisleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürekli çalışma ile tasarlanmış balya makinelerimiz, malzemeleri çok daha küçük balya boyutuna sıkıştırabilir ve taşıma hacmini azaltmak için hacmini büyük oranda küçültebilir. Geri dönüşüm tesisi için iş verimliliğini artırırken navlun maliyetinden tasarruf sağlar.

Yatay balya preslerimiz, geri dönüşüm programınızı tamamen otomatikleştirebilen otomatik balyalama makinesini ifade eder. Diğer balya makinelerine göre önemli ölçüde işçilik tasarrufu sağlar. Tam otomatik yatay balya presimiz, iş verimliliğini büyük ölçüde artıran sürekli balyalama ve çıkarma özelliklerine sahiptir. Yüksek basınçlı güçlü balya preslerimiz, geri dönüşümden çok daha fazla kar elde ederek, aynı zamanda hızlı bir yatırım getirisine sahiptir. Tek kelimeyle, büyük bir geri dönüşüm tesisi iseniz, tam otomatik yatay balya makinemiz sizin için uygun maliyetli ve pratik bir çözüm sağladığı için doğru yoldur.

ÖZELLİKLER

YB60/90/120/150/200 Yatay Balya Preslerini Birbirinden ayıran özellikler neler?

YB60 YATAY BALYA PRES MAKİNASI

Pres Gücü: 60 ton
Gerekli Güç: 15 kW
Balya Ölçüsü: 750×750 mm
Balya Ağırlığı: 300-500 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 3
Pet Patlatma: Opsiyonel

YB90 YATAY BALYA PRES MAKİNASI

Pres Gücü: 90 ton
Gerekli Güç: 45 kW
Balya Ölçüsü: 1100×800 mm
Balya Ağırlığı: 600-900 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 4
Pet Patlatma: Opsiyonel

YB120 YATAY BALYA PRES MAKİNASI

Pres Gücü: 120 ton
Gerekli Güç: 75 kW
Balya Ölçüsü: 1200×1100 mm
Balya Ağırlığı: 800-1200 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 5
Pet Patlatma: Opsiyonel

YB150 YATAY BALYA PRES MAKİNASI

Pres Gücü: 150 ton
Gerekli Güç: 2×55 kW
Balya Ölçüsü: 1200×1100 mm
Balya Ağırlığı: 1000-1400 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 5
Pet Patlatma: Opsiyonel

YB200 YATAY BALYA PRES MAKİNASI

Pres Gücü: 200 ton
Gerekli Güç: 2×90 kW
Balya Ölçüsü: 1200×1100 mm
Balya Ağırlığı: 1000-2000 kg
Tel Bağlama: Otomatik
Tel Sayısı: 5
Pet Patlatma: Opsiyonel

yb2
yb3
yb4